7 روز ضمانت تعویض و برگشت کالا

شرایط تعویض و برگشت کالا

به طور کلی تمام محصولاتی که در برسام کالا به فروش میرسد دارای ضمانت نامه اصلی از شرکت های معتبر می باشد ، با این حال در جهت رضایتمندی مشتریان عزیز طرح " 7 روز ضمانت برگشت کالا " با توجه به چهار چوب و قوانین خدمات پس از فروش که در ادامه به صورت کامل شرح داده می شود از امروز قابل اجرا می باشد.
لذا  تمام مشتریان عزیز با آسودگی بیشتری می توانند محصولات مورد نظر خودشان را خریداری نمایند  .
درچه مواردی می توانید ظرف مدت 7 روز کالا را تعویض نمایید

1-   کالا دارای ایراد یا اشکال فنی باشد .
دراین صورت می بایست تا قبل از 7 روز اشکال و ایراد را به شرکت اعلام نمایید .
کلیه شرایط مندرج در کارت گارانتی باید برقرار باشد چنانچه شرایط گارانتی نقض شده باشد امکان تعویض وجود نخواهد داشت .
2-   کالاهای دارای ایراد ظاهری  : درصورتی که کالا دارای اشکالات ظاهری باشد شما مشتری گرامی می بایست از پذیرش کالا امتناع نموده و کالای را به پیک  عودت دهید .

3-  کالاهایی که مشخصات فنی  یا ظاهری آن  با موارد ذکر شده در سایت مغایرت دارد.

دراین حالت چنانچه این مغایرت قبل از بازکردن کالا قابل تشخیص نباشد و بعد از باز کردن این مغایرت مشخص گردد  می بایست حداکثر 24 ساعت پس از تحویل کالا کتبا اعلام گردد تا در پروسه تعویض یا مرجوع کردن قرار گیرد .
4. امکان تعویض کالا در صورتیکه محصول باز نشده باشد و مشتری بلافاصله بعد از دریافت از خرید خود منصرف شود وجود دارد. دراین صورت هزینه عودت کالا تا شرکت برعهده خریدار محترم می باشد .

5 . کارشناسان خدمات پس از فروش برسام کالا ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی کرده و نتیجه را ظرف مدت 24 ساعت به مشتری اعلام می کنند . در صورت خراب بودن محصول امکان بازگشت وجه و تعویض به انتخاب مشتری وجود دارد .

نکته : امکان بازگشت وجه یا تعویض کالا قبل از بررسی و کنترل توسط کارشناسان بخش فنی وجود ندارد .

نکته مخصوص خریداران شهرستان : قبل از ارسال کالای معیوب با شماره تماس گارانتی محصول خریدار شده که به صورت کارت یا هولوگرام می باشد تماس گرفته و مشکل را شرح دهید تا در صورت امکان کارشناسان فنی مشکل را حل یا جهت ارسال کالا به گارانتی شما را راهنمایی کنند . در صورتیکه این مرحله انجام نشود و بدون هماهنگی محصول خریداری شده را ارسال کنید ، در صورت سالم بودن محصول هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا بر عهده مشتری خواهد بود.


کالاهای غیر قابل تعویض

1.    کالاهایی که کارتن و جعبه اصلی محصول خراب شده باشد غیر قابل تعویض می باشد .  استفاده از این بند تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به برسام کالا بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

هزینه ارسال محصول به چه نحوی محاسبه می شود
1. شرایط پرداخت هزینه ارسال به مشتری در صورتیکه محصول دارای نقص فنی ، ارسال اشتباه محصول ، مغایرت مشخصات با اطلاعات ثبت شده در وب سایت باشد به عهده برسام کالا می باشد . 
2. در صورتیکه بلافاصله بعد از دریافت بخواهید محصول را بدون موارد ذکر شدن در توضیحات بالا عودت بدهید هزینه برگشت به عهده خریدار می باشد .

7 روز ضمانت برگشت از تاریخ دریافت سفارش توسط مشتری محاسبه می شود نه تاریخ صدور فاکتور .